Úvod / Kino / VLÁDCI VESMÍRU

VLÁDCI VESMÍRU

Premiéra, 142 minut

 

Kdy

  • 7. 6. 2026 18:30
    neděle

Kde

  • Kino Mohelnice

Vstupenky

Více informací o akci

Akční/dobrodružný/sci-fi USA. Mluveno česky. Nevhodné pro děti do 12 let.

Vstupné 160 Kč.

Legendy se rodí v boji.

V celovečerním dobrodružném snímku VLÁDCI VESMÍRU se vrací pod režijním vedením Travise Knighta na filmová plátna legendární hrdinové světa známých akčních figurek. Po patnácti letech odloučení se prostřednictvím Meče moci ocitá princ Adam (Nicholas Galitzine) zpět na rodné planetě Eternia, kde zjistí, že jeho domov byl zničen a vlády se ujal zlovolný Skeletor (Jared Leto). Adam se rozhodne svůj svět zachránit. A tak musí spojit síly s bojovnicí Teelou (Camila Mendes) a Duncanem / Man-At-Armsem (Idris Elba) a naplnit svůj osud tím, že se stane He-Manem, nejmocnějším mužem ve vesmíru.

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Všechny rezervace nevyužité 15 minut před začátkem filmu se ze strany pořadatele ruší a místa se nabízejí dalším zájemcům.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 3 DNY. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 3 dny a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.

Zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme.