Úvod / Dům kultury / HUGO TOXXX&SMACK ONE

HUGO TOXXX&SMACK ONE

• 12. 3. 2022 20:00

► Hugo Toxxx aka Bauch je český rapper, bývalý člen labelu Bigg Boss a zakladatel labelu Hypno 808. Kolem roku 1998 založil společně s James Cole hip hopové uskupení K.O. Kru..později s Colem posunuli svoji vizi a vzniklo kultovní Supercrooo.

► Smack One zkráceně Smack je český rapper, DJ a producent. Proslavil se zejména jako první grime MC v České republice se skupinou Iscream Boyz a je zakladatel hudebního vydavatelství Archetyp 51. Zajímavostí je i vystupování v pořadu Iscream Show na radiu Spin.

► Michajlov je jedna z výrazných postav současného brněnského hiphopu. Narodil se na Ukrajině a ve 12 letech se přestěhoval za matkou do Brna, která se sem přestěhovala kvůli práci o tři roky dříve. V současnosti působí pod labelem 1312 Records, jehož členy jsou dále rapper Daniel Vardan, se kterým odešel z labelu Brno Reprezent, Robin Tent a producent Marys. Spolupracuje i s mnoha dalšími známými umělci, jako jsou Maniak, Tafrob, Opia, Rest, Separ, Dame nebo Martin Matys.

► Dollar Prync a.k.a. Smíchov raprezent se dostal do podvědomí většiny posluchačů díky hitům Hul Skéro nebo Nonstop. První skladbu nahrál v roce 2009, která se jmenovala Smíchov.

Vstupné 450 Kč.

Vstupenky k dispozici před začátkem na místě.

Občerstvení zajištěno.