Úvod / Dům kultury / DUO JAMAHA

DUO JAMAHA

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHAJUJEME 4. 4. 2022.

• 22. 9. 2022 17:00
    čtvrtek

• Mohelnické kulturní a sportovní centrum

Vstupné 230 Kč. Lze využít Benefit Plus.

Populární a oblíbená hudební skupina DUO JAMAHA  otec a syn (Alfons & Marian Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky.

Jejich hudební styl pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a taneční remixy  je určený pro všechny věkové kategorie.

Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem!

Za poměrně krátkou dobu 8 let na profesionální scéně má DUO JAMAHA  na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.