Úvod / Dům kultury / HELENA 2022 - jubilejní tour

HELENA 2022 - jubilejní tour

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 4. DUBNA  2022.

• 29. 10. 2022 19:00

• Mohelnické kulturní a sportovní centrum

Velk sál DK.

Vstupné 590, 790 a 990 Kč. Nelze využít Benefit Plus.

Vstupenky na balkon lze zakoupit pouze na Infocentru DK.

Diváci mají možnost zakoupení vstupenek na pokladně Infocentra DK nebo on-line na www.mks-mohelnice.cz a www.ticketportal.cz.

ZTP/P si můžou vstupenky zakoupit pouze na stránkách TICKETPORTALU

Česko-slovenské jubilejní turné Heleny Vondráčkové.

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka Helena Vondráčková vyráží na česko-slovenské jubilejní turné nazvané „HELENA 2022“, na němž s fanoušky oslaví své půlkulatiny.

Sotva Helena Vondráčková dokončila své loňské turné, chystá se se svou doprovodnou kapelou Charlie band na další cestu po Česku i Slovensku.

Turné „HELENA 2022“ pořádá Agentura MM Praha s.r.o., která tak činí jako exkluzivní zástupce zpěvačky již od roku 2004. O zvuk a osvětlení se postará společnost Sound & Lights MM Praha, s.r.o. Turné se bude lišit nejen tím, že je „jubilejní“, ale také technickým vybavením, kdy je pro každý jednotlivý koncert připravena LED stěna s projekcí.

Jako své hosty si zpěvačka pozvala nejen kolegy zvučných jmen, ale také začínající nadějné zpěváky a zpěvačky, kterým chce dát příležitost a podpořit jejich cestu k úspěchu.

Během koncertu zazní nejen starší a osvědčené hity, ale také písně z posledních novinkových alb.

Na hudební scéně působí Helena Vondráčková od roku 1964. Doposud vydala více něž 90 LP a CD a celosvětově prodala 20 milionů hudebních nosičů. Je nositelkou řady domácích i mezinárodních ocenění a státního vyznamenání. Účinkovala v mnoha úspěšných muzikálových projektech, ztvárnila desítky rolí ve filmech a seriálech, namluvila postavy v oblíbených animovaných pohádkách. Stále pravidelně vystupuje nejen doma, ale také v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku a v Německu.

V průběhu své kariéry nazpívala více než 1600 písní.

Seznam koncertních zastávek:

10.12. Karlovy Vary - hotel Thermal - vánoční koncert

18.12. Praha - Palác Lucerna - vánoční koncert

Délka: 100 minut s přestávkou

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h. a 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.