Úvod / Dům kultury / VELKÁ ZEBRA

VELKÁ ZEBRA

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHAJUJEME 6. 6. 2022.

Kdy

  • 11. 10. 2022 19:00
    úterý

Kde

  • Mohelnické kulturní a sportovní centrum

Vstupenky

Více informací o akci

Velký sál DK. 

Vstupné 450 a 420 Kč. Lze využít Benefit Plus.

 

Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)

Hrají: Christian: Ondřej Vetchý, Sidonie: Kaira K. Hrachovcová, Maurice: Jaromír Dulava, Sabine: Dana Černá, Gisele: Martina Hudečková, Plisson: Zdeněk Vencl/ Jiří Štrébl.

Divadlo Palace Praha.
 

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.

Zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme.