Úvod / Dům kultury / ROMÁN PRO ŽENY

ROMÁN PRO ŽENY

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHAJUJEME 10. 6. 2024.

• 24. 10. 2024 19:00
    čtvrtek

• Mohelnické kulturní a sportovní centrum

Divadelní adaptace knižního bestselleru nejčtenějšího českého spisovatele Michala Viewegha. Hlavní hrdinka Laura je jedináček žijící se svojí matkou. Jednoho dne přivede domů muže, představí ho své matce, ovšem její matka tohoto muže už dávno zná. Nastává spousta vtipných a zajímavých dialogů o lidském osudu. Komedie nahlížející na každodenní trable milostných příběhů byla i úspěšně zfilmována.

Autor knižní předlohy: Michal Viewegh

Divadelní adaptace a režie: Jakub Vašek

Hudba: Peter Gábor ml.

Kostýmy: Tereza Pobudová

Scénografie: Jaroslav Pszczolka

Obsazení:

Laura: Anna Randárová

Oliver: Martin Kraus

Jana: Ivana Jirešová

Ingrid, Bludička a další postavy: Jessica Bechyňová

Žemla, Hubert a další postavy: Gustav Řezníček

Rickie, Jeff, Robert, On a další postavy: Jakub Vašek

Délka představení: 2 hodiny 20 minut včetně přestávky.

Vstupné 450 a 490 Kč. Lze využít Benefit Plus.

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky divadelních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat. Rezervaci lze prodloužit pouze  jedenkrát, po té danou rezervaci uvolníme pro další zájemce do prodeje.