Úvod / Dům kultury / LADISLAV ŠPAČEK - ETIKETA NENÍ VĚDA

LADISLAV ŠPAČEK - ETIKETA NENÍ VĚDA

PŘEDPRODEJ OD 1. 6. 2020.

• 4. 11. 2020 19:00
    středa

Vstupné 390 Kč.

Nelze využít Benefit Plus.

O etiketě vážně i vesele

Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu.

Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu?

Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc: Budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná.

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.

Zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme.