Úvod / Dům kultury / VĚRA MARTINOVÁ - JUBILEJNÍ TOUR 2020

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 3. 8. 2020

• 8. 12. 2020 19:00
    úterý

Vstupné 390 Kč. Lze využít Benefit Plus.

Jedinečný koncert Věry Martinové se skupinou Meritum!

Populární česká zpěvačka, kytaristka a autorka Věra Martinová se skupinou Meritum přijíždí s novým koncertem právě k vám! Královna české country představí nejen své největší hity z posledních více než třech dekád, ale také písničky z novinkového alba Meritum. Právě toto album vyšlo na letos jaře a ve svém žánru se okamžitě stalo hudební událostí roku!

Moc se těším po nějaké době na své posluchače a samozřejmě i na živé vystoupení, které mi moc chybělo. Byla bych ráda, kdyby právě tento koncert se stal pro vás pohlazením v naší bouřlivé době“, říká Věra Martinová.

Diváci uslyší v jejím podání novinky a samozřejmě i hity, které milují: Až na vrcholky hor, Malý dům nad skálou, Pane náš a mnoho dalších! Koncert Věry Martinové má prokazatelně léčivý efekt, tak neváhejte!